Veresi Futónap

Rajtlista

Utoljára frissítve: 2022.09.26. 18:16

névtávvárosstátusz
Ádám Zsolt2,5 kmGödöllő
Ádrián Ágnes7 kmBudapest
Altfatter Zoémini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Angyal Zalánmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Antal Zoltán7 kmBudapest
Antalóczi Rékamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Arany Péter21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Nyergesújfalu
Arndt Brigitta7 kmBudapest
B. Szekeres Anikó7 kmCsömör
Bács-Szabó Tamás21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Erdőkertes
Badak Réka2,5 kmVeresegyház
Bagó Sarolta21 kmBudapest
Bagota Attila21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Bagota Zoémini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Bahil Katalin7 kmPilis
Bakacsi István14 kmBudapest
Balás Ákos14 kmSolymár
Balásné Simák Krisztina7 kmSolymár
Balázs Simonmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Balog László21 kmApc
Bán Georginamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Bán László21 kmBudapest
Bán Tamás21 kmBudapest
Bán Vincemini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Bán Zalánmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Barabás Dalma7 kmVeresegyház
Bárány Dóra7 kmVeresegyház
Baranyi Andrea7 kmBudapest
Barta Csilla21 kmBudapest
Bátai Eleonóra7 kmBudapest
Bátai-Viandt Orsolya7 kmBudapest
Bauer Istvánné14 kmÜröm
Bencze Judit21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Bencze Zsófia7 kmGalgahévíz
Benda Ferenc21 kmVác
Bényei Éva7 kmFelsőpakony
Benyovits Anikó21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Veresegyház
Berkes Csilla7 kmBénye
Berki Éva14 kmBudapest
Berkónè Misnyovszki Erika21 kmKisnémedi
Bíró Ádám Béla14 kmMátészalka
Biró Csaba21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Blajer Piroska21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Boda József21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Bódis-Vitális Noémi7 kmErdokertes
Bóna Róbert7 kmKerekharaszt
Borbély Róbert21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Isaszeg
Bori Bianka14 kmIsaszeg
Bori Hajnalka21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Veresegyház
Bucsányi Dóra2,5 kmVác
Bula Beáta14 kmSzada
Burik Gergely21 kmVeresegyház
Burka Szilvia21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Veresegyház
Cábóczky Orsolya7 kmBudapest
Czékmán Renáta21 kmPécel
Czene Péter21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Veresegyház
Czira Mihály7 kmNyáregyháza
Cziráné Baár Katalin7 kmNyáregyháza
Czmorek Piroska14 kmHatvan
Csányi Erika14 kmGödöllő
Csapó Flóriánmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Csapó Gyula7 kmVeresegyház
Cseresznyés Máté7 kmVeresegyház
Csernyik Áronmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Csernyik Blankamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Csókás-Czenki Borbála2,5 kmDunakeszi
Csonka László21 kmVeresegyház
Darázsné Baksay Szilvia7 kmŐrbottyán
Darmstadter Anett21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Debrecen
Deák-Pataki Kitti7 kmErdőkertes
Deli Andrásne2,5 kmFót
Deme Gyöngyi14 kmSzada
Denkinger Géza21 kmSzada
Dombainé Pivarnyik Barbara7 kmCsömör
dr. Barna Viktor2,5 kmHosszúhetény
dr. Barnáné dr. Bodor Gyöngyi2,5 kmHosszúhetény
Dr. Márkus Éva21 kmBudapest
Dr. Tarján Gabriella21 kmPomáz
Dr. Turai Péter István2,5 kmKistarcsa
Dr.Turai Péter IStván7 kmKistarcsa
Drótár Katalin7 kmDunakeszi
Drótár Katalin2,5 kmDunakeszi
Dudás Emese2,5 kmVeszprém
Ènok-Nagy Levente14 kmVeresegyház
Erdélyi Annamária14 kmBudapest
Erdős Ildiko7 kmBudapest
Fabók László2,5 kmFelsőgöd
Faragó Erzsébet Zsóka2,5 kmBudapest
Farkas Dóra21 kmVeresegyhàz
Farkas Dzsenifer21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Fehérvári Edina21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Dunakeszi
Fejes Kitti21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Fekete Ákos7 kmVeresegyház
Ferencz Zoltán14 kmVeresegyház
Ferenczné Nagy-Horváth Mariann14 kmVeresegyház
Földi Hajnalka7 kmVeresegyház
Földi Tamás21 kmBudapest
Földszin Balázs21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Förster Nicolett21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Szentendre
Fülöp Esztermini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Fülöp Lili2,5 kmVeresegyház
Fülöp Tibor2,5 kmVeresegyház
Fülöp-Pántye Zita2,5 kmBudapest
Galli Ádámmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Galli Ádám2,5 kmVeresegyház
Galli Nóra2,5 kmVeresegyház
Galli Zsófia2,5 kmVeresegyház
Galliné Szabó Anita2,5 kmVeresegyház
Garamvölgyi Zsolt7 kmBènye
Garas Médea21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Fót
Gáspár Ádámmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Gáspár Tamás21 kmVeresegyház
Gaszner Borbála14 kmKecskemét
Gecse Dominikmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Gelsei József Tódor7 kmFót
Gergye Máté14 kmVeresegyház
Gidófalvi Ella2,5 kmVeresegyház
Gidófalvi Ella7 kmVeresegyház
Gidrányi Annabella2,5 kmBudapest
Gidrányi Sándormini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Girbicz Bencemini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Gláz Dorottya7 kmKisnémedi
Gólya Esztermini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Gólya-Szakács Nóra7 kmGödöllő
Gonda Szabolcs21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Debrecen
Gonda Zoltán21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Debrecen
Gréczi Gergő21 kmSződliget
Grion Gergely14 kmVeresegyház
Gurnyik Endre7 kmErdőkertes
Gurnyik Fruzsina7 kmErdőkertes
Gyarmati Szilvia7 kmBudapest
Gyebnár Csilla14 kmBudapest
Gyöngy Krisztina14 kmSzada
Győri Domonkos Ákos7 kmZagyvaszántó
Hajdu Ildiko21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Isaszeg
Hajdu-Szabó Nikoletta7 kmSzada
Halász Tibor14 kmSzolnok
Halmos Alexandra21 kmBudapest
Halmos Csenge2,5 kmVeresegyház
Halmosné Minczér Mariann2,5 kmVeresegyház
Harsányi Marcellmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Heffter Zsombor21 kmBp
Hegedüs Imre21 kmSzada
Herczegné O.Csilla7 kmVeresegyház
Hollós András7 kmGödöllő
Holósi Viktória21 kmVeresegyház
Horváth Éva2,5 kmSzázhalombatta
Horváth Krisztina7 kmVárpalota
Horváth Lujza2,5 kmBudapest
Horváth Máté7 kmGyömrő
Horváth Renáta14 kmVác
Hosszú Ádámmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Idei Csaba14 kmErdőkertes
Ilyés Ádám7 kmVeresegyház
Inczédy Karolina2,5 kmVác
Inczédy Krisztina2,5 kmVác
Izsóf Anna Viktóriamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Jakab Ágnes7 kmBudapest
Jánosi Balázs21 kmBudapest
Jarabin Kinga21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Fót
Judák Anna7 kmBudapest
Juhász Evelin2,5 kmGödöllő
Juhász László Susztee7 kmGödöllő
Juhász-Kocsis Barbara2,5 kmFót
Juhosné Mezei Erika2,5 kmJászárokszállás
Jurinák Csengemini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Kácsor Zoltán2,5 kmbudapest
Kádár Réka14 kmErdőkertes
Kállay Rita21 kmVeresegyház
Kántor Tímea21 kmTárnok
Kapitány László7 km2112 Veresegyház
Kapitány Mária7 kmPécel
Kápolnainé Nagy-Göde Fruzsina14 kmVác
Kaposi zsanett7 kmNagykata
Kasche Vencelmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Kecskeméti Orsolya2,5 kmTata
Kékkő Dániel21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Heréd
Kékkőné Vasas Viktória21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Heréd
Kerékgyártó Tamás14 kmŐrbottyán
Kereskényi Balázs14 kmŐrbottyán
Kinnaird Kristof2,5 kmVeresegyház
Király Helga2,5 kmVácduka
Kiss Annamária21 kmVeresegyház
Kiss Csaba14 kmVeresegyház
Kiss István21 kmPüspökszilágy
Kiss László21 kmPilisvörösvár
Kiss Liliánamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Kiss Natali2,5 kmBudapest
Kiss-Bander Marianna7 kmBesnyő
Kissné Hutflesz Alexandra2,5 kmDunakeszi
Kissné Varga Tünde14 kmPüspökszilágy
Klein-Bubenkó Beáta7 kmVeresegyház
Koczka-Kökény Anett7 kmVác
Kocsi Botond Bendegúz2,5 kmVeresegyház
Kocsi Dalma Katalin7 kmVeresegyház
Kocsi Enikő7 kmBudapest
Kocsi Enikő2,5 kmBudapest
Kocsi Gábor7 kmVeresegyház
Kocsi Gábor Dániel7 kmVeresegyház
Komolai-Illés Ágnes7 kmGyömrő
Konkoly Zsófiamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Korbács Márió7 kmIsaszeg
Korody Adrienn7 kmVáchartyán
Kósik Benjámin Gergő2,5 kmVeresegyház
Kosztolányi Alex7 kmVeresegyház
Kosztolányiné Bőjte Brigitta7 kmVeresegyház
Kovács Ajsa21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Veresegyház
Kovács Andrea Györgyi21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Gödöllő
Kovács Attila21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Nyergesújfalu
Kovács Attila Krisztián21 kmEbes
Kovács Enikő21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Veresegyház
Kovács Erika21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Kovàcs Fannimini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Kovács Illés14 kmErdőkertes
Kovács Imre14 kmBudapest
Kovács Nándor7 kmMonorierdő
Kovács Réka21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Veresegyház
Kovács Szilvia14 kmEcser
Kovács Zoltán7 kmKerekharaszt
Kovács Zsuzsa21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Kovácsné Nagy Beáta7 kmMonorierdő
Kozsa Dominikmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Kozsa Kornél2,5 kmVác
Kökényné Nyuka Ágnes2,5 km2151 Fót
Kőszegi István14 kmSZIGETSZENTMÁRTON
Kövesi Dánielmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Kövesi Rita7 kmBudapest
Krajcsovics Balázs21 kmBudapest
Krizsán Dóra2,5 kmVácduka
Kunvári Nóra7 kmVeresegyház
Kurunczi Enikő21 kmVeresegyház
Kvassai Anita21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Lack Szabolcs2,5 kmGödöllő
Lack Tamásmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Lackné Gerlei Zsuzsanna2,5 kmGödöllő
Ladjánszki Panna2,5 kmCsomád
Lajtai Károly21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Lakó Bence Márk7 kmZagyvaszántó
Lázár Anna Borbálamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Lázár Péter21 kmBudapest
Lázár Sándor Mátémini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Lehoczky Kinga21 kmKecskemét
Lehotai Attila14 kmGyöngyös
Léránt Antónia21 kmEbes
Leutert Gregory2,5 kmVeresegyház
Leutert-Deák Barbara2,5 kmVeresegyház
Leutert-Deák Kornéliamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Leutert-Deák Ulrik2,5 kmVeresegyház
Leutert-Deák Ulrikmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Lipusz-Deák Zsuzsa7 kmSződliget
Liszicsán Sára2,5 kmVeresegyház
Lovas Brigitta7 kmSzigethalom
Lovas Luca Vivien21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Fót
Lőrincz Anett7 kmBudapest
Lukács Gyula7 kmVeresegyház
Lukács István7 kmSzűcsi
Maczinkó Luca7 kmDunakeszi
Madarász Gábor2,5 kmGyömrő
Madarász-Kelemen Csilla2,5 kmGyömrő
Magyar Zsófia14 kmGöd
Majer Kinga7 kmGöd
Maksa Szabolcs7 kmVeresegyház
Martincsák Illés2,5 kmBudapest
Mátyás János7 kmVeresegyház
Menyhárt-Szebeni Lenke7 kmCsomád
Mészáros Gábor7 kmVeresegyház
Mészáros Villő Gréta14 kmDunakeszi
Mezei Levente2,5 kmErdőkertes
Micskó Róbert7 kmBudapest
Mihályi Gábor21 kmVeresegyház
Mikené Hermeczi Szilvia21 kmIsaszeg
Mirkó Marcell Rajmundmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Mirkó Natasa Ritamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Miskolczi Áronmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Misnyovszki Ágnes14 kmPüspökszilágy
Molnár Jácint László7 kmKemence
Molnár Máté Tamásmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Molnár-Juhász Boglárka7 kmSzada
Nagy Csilla7 kmBudapest
Nagy Dániel14 kmCsobánka
Nagy Erzsébet7 kmBudapest
Nagy Éva7 kmFót
Nagy Gábor21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Nagy Göde Zsuzsánna14 kmVác
Nagy Martin Alexmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Nagy Zsuzsanna2,5 kmKakucs
Nagy-Hetényi Dorottya21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Mogyoród
Németh Beatrix14 kmErdőkertes
Némethné Szabó Éva21 kmCsömör
Neuspiller Dávid2,5 kmŐrbottyán
Ocsovainé Gombás Mária7 kmHatvan
Oláh Erika7 kmBudapest
Omodi Enikő Ágnes21 kmGödöllő
Orosz Enikő7 kmFót
Orosz Katalin21 kmŐrbottyán
Ozsváth-Sarok Ákos2,5 kmVeresegyház
Ozsváth-Sarok Áron2,5 kmVeresegyház
Pál Alexander21 kmVác
Páll Gábor21 kmTaksony
Pesek Diána7 kmKemence
Rigó Péter21 kmVeresegyház
Pető Amália7 kmPilisvörösvár
Petrei Annamária7 kmBudapest
Petrik István14 kmVeresegyház
Petrik Kata2,5 kmVeresegyház
Petz Hannamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Petz Raymund7 kmKerepes – Szilasliget
Pifka Gábor21 kmSzécsény
Pintér Richárd14 kmGalgahévíz
Pitner Mártonmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Pitner Mátémini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Pokorni Luca Lénamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Pokorni Zoltán Zsolt2,5 kmVeresegyház
Pozsár-Szentmiklósy Andrásmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Pozsár-Szentmiklósy Katalin2,5 kmVeresegyház
Prohászkáné Branát Katalin2,5 kmVeresegyház
Rába László21 kmVeresegyház
Rabóczki Lajos7 kmBudapest
Rácz Bori2,5 kmBudapest
Rácz Szilvia14 kmBudapest
Rácz-Bédi Zsuzsanna7 kmSződliget
Rátkai Péter7 kmVeresegyház
Reinprecht Anna2,5 kmVeresegyház
Rékasy Zoltán21 kmKecskemét
Richter Anikó2,5 kmVeresegyház
Rigóné Farkas Valéria21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Fót
Rikker Dóra2,5 kmVeresegyház
Rikker Tamás2,5 kmVeresegyház
Rippel Zsuzsanna21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Rivas-Tury Bruno2,5 kmVeresegyhaz
Rivas-Tury Viktor2,5 kmVeresegyhaz
Roszinszki Ábel Mihálymini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Roszinszki Tamás7 kmFelsőpakony
Ruda Viktória2,5 kmGödöllő
Ruscsákné Berecz Nikoletta21 kmDunakeszi
Saly Géza21 kmBudapest
Samu Olga7 kmVeresegyház
Sanjiv Kumar21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Sarkadi Anita21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Mogyoród
Sárközi Erika7 kmFót
Schindler József14 kmHajós
Schrick Ferenc7 kmGöd
Schukkert Natáliamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Sebestényné Komlós Viktória2,5 kmBudapest
Simák Gergő2,5 kmPomáz
Simon András21 kmVeresegyház
Simon Lizamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Simon Róbert21 kmPécel
Sinkó Klára7 kmKerekharaszt
Sipkó Pál7 kmApc
Sohonyai Tibor7 kmIsaszeg
Solymos Benedekmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Solymos Vincemini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Sopronyi-Bóna Krisztina7 kmŐrbottyán
Stadler Attila21 kmKaposvár
Stocker László21 kmMogyoród
Strohmayer Sándor7 kmBudapest
Surányi Ilona14 kmBudapest
Sütő Péter2,5 kmVác
Szabó Ági7 kmVác
Szabó Ágnes21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Szabó Ágoston Ernő2,5 kmGödöllő
Szabó Alexandra7 kmVeresegyház
Szabó Andrea7 kmCsörög
Szabó Ernő2,5 kmGödöllő
Szabó István21 kmSzada
Szabó Janka2,5 kmGödöllő
Szabó Krisztina21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Székesfehérvár
Szabó Péter21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Erdőkertes
Szabó Szilvia2,5 kmBudapest
Szabó Viktóriamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Szabó Zsófia7 kmBudapest
Szabo Zsolt21 kmBudapest
Szabóné Würth Boglárka21 kmPécs
Szalay Hedvig14 kmFót
Szalmási Anita7 kmVeresegyház
Szántó Katalin14 kmVeresegyház
Szathmáry Melinda14 kmBudapest
Székely Borbála14 kmVeresegyház
Székely Katalin2,5 kmVeszprém
Székely László14 kmVeresegyház
Szekeres Edit7 kmBudapest
Szeles Csaba21 kmVeresegyház
Szellő Sándor2,5 kmSzada
Szellőné Horváth Márta7 kmSzada
Szellőné Horváth Márta Mária2,5 kmSzada
Szijgyártó Ákos2,5 kmVeresegyház
Szijgyártó Árpád2,5 kmVeresegyház
Szijgyártó Levente2,5 kmVeresegyház
Szilágyi Hubamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Szilágyi Nárcisz7 kmSzada
Szilvássy Dóra14 kmŐrbottyán
Szimicsevics László21 kmErdőkertes
Szimon Csilla2,5 kmFót
Szita Kitti21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Szklenyár-Vér Bettina21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Dunakeszi
Szöllősiné Zeke Judit2,5 kmPásztó-Hasznos
Szűcs Sándor21 kmIsaszeg
Szücs Zoltán7 kmRáckeve
Tahóczki József14 kmBudapest
Takács Gergely7 kmVeresegyház
Takácsné Kiss Rita7 kmTököl
Tamás Andrea7 kmSződliget
Tamás Mária21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Kistarcsa
Tamás Regő Bendemini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Tanai Melinda7 kmGyömrő
Tarcsafalvi Krisztina Veronika7 kmVácegres
Tari Tímea7 kmBudapest
Tarján Dénes László21 kmPomáz
Tarján Ferenc21 kmPomáz
Telekiné Kovács Ágnes21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Mogyoród
Thiele Balazs14 kmVeresegyház
Tóta Attila21 kmDunakeszi
Tóth Erika21 kmSZIGETSZENTMÁRTON
Tóth Gergő21 kmVeresegyház
Tóth Ildikó21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Tóth Tibor Mátyás14 kmBudapest
Tóthi Margó7 kmErdőkertes
Tóth-Szauer Dóramini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Tóth-Szauer Pétermini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Tóth-Szauer Veronika21 kmErdőkertes
Trnka Zoltán András21 kmCsömör
Tulok Dorottya7 kmBudapest, XVI.
Tury Kinga7 kmVeresegyhaz
Udvardi Krisztina7 kmŐrbottyán
Ujszászi Zoltán7 kmBudapest
Uracs Miklós7 kmErdőkertes
Uracs Nikolett2,5 kmErdőkertes
Uribe-Jarabin Éva2,5 kmFót
Ványi Annamária2,5 kmCsomád
Varga Dániel21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Budapest
Varga Edit21 kmBudapest
Varga Judit14 kmVác
Varga Klára7 kmPestszentimre
Varga Laura2,5 kmÉrd
Varga Lénamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Varga Máté14 kmÉrd
Varga Mirabella14 kmŐrbottyán
Varga Péter7 kmVeresegyház
Varga Sándor2,5 kmKál
Varga Szilvia2,5 kmFarmos
Varga-Juhász Réka2,5 kmÉrd
Vargáne Dunai Mónika2,5 kmÉrd
Végh Zsuzsanna21 km – váltócsapat nevezés (2 vagy 3 fős csapat)Veresegyház
Venczel Zoltán14 kmErdőkertes
Veres Marcellmini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Viandt Márton7 kmBudapest
Vincze Annamaria21 kmDunakeszi
Virág Gyula21 kmPomáz
Visnyocki Csaba7 kmŐrbottyán
Vrabély Balázs14 kmSzada
Zágh Zsuzsanna14 kmVeresegyház
Zala Lili Szonjamini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Zalai Zoémini futam 400 m (10 év alatti gyerekeknek)
Zeitler Tünde7 kmDunavarsány
Zeke Máté14 kmVeresegyház
Zeke Milán Dávid2,5 kmVeresegyház
Zolnai Mihály7 kmŐrbottyán
Zombor Ferenc21 kmGödöllő
Zsenyei László7 kmVácszentlászló
Zsigmond Krisztina14 kmBudapest
Zsiják Mónika7 kmSződ
Zsova Gergely József2,5 kmHernádnémeti
Zsova László7 kmHernádnémeti
Zsova Levente2,5 kmHernádnémeti
Zsova -Smidt Zsuzsa7 kmHernádnémeti

Támogatók

Gloster Veresegyház GAMESZ PrímaPék Black Forte Kucsa-Ker Kft. Moore GE Cerka Grafika Vitalade Veresi Szóda Süni Vegyes Nova Services Jamieson